Akademik Kadro


Arzu ÇELIK

Doçent

• Neurodevelopment

Necla BIRGÜL

Dr. Öğr. Üyesi

• Cancer Signaling

+90 (212) 359-7562
arzu.celik@boun.edu.tr
Arzu Çelik'in web sayfası
+90 (212) 359-7284
birgul@boun.edu.tr
Necla Birgül'ün web sayfası


Esra BATTALOĞLU

Professör

• Human Genetics
• Neuropathies

Nesrin ÖZÖREN

Professör

• Immunology
• Apoptosis

+90 (212) 359-6883
battalog@boun.edu.tr
Esra Battaloğlu'nun web sayfası
+90 (212) 359-7558
nesrin.ozoren@boun.edu.tr
Nesrin Özören'in web sayfası


Ibrahim YAMAN

Doçent

• Toxicology

Stefan H. FUSS

Doçent

• Neurodevelopment

+90 (212) 359-7557
ibrahim.yaman@boun.edu.tr
Ibrahim Yaman'ın web sayfası
+90 (212) 359-7229
stefan.fuss@boun.edu.tr
Stefan Fuss'un web sayfası


Igor KRYVORUCHKO

Dr. Öğr. Üyesi

• Symbiontic Nitrogen Fixation in Root Nodules

NC Tolga EMRE

Doçent

• Genome Regulation

+90 (212) 359-7689
igor.kryvoruchko@boun.edu.tr
Igor Kryvoruchko'nun web sayfası
+90 (212) 359-7559
tolga.emre@boun.edu.tr
Tolga Emre'nin web sayfası


Müge TÜRET

Professör

• Bitki Genetiği

Şükrü Anıl DOĞAN

Dr. Öğr. Üyesi

• Mitochondrial Function and Dysfunction

+90 (212) 359-7298
turet@boun.edu.tr
Müge Türet'in web sayfası
+90 (212) 359-4423
anil.dogan@boun.edu.tr
Sükrü Anıl Doğan'ın web sayfası


Steven FOOTITT

Dr. Öğr. Üyesi
• Plant Eco-physiology
• Seed Dormancy
* Climate Adaptation

+90 (212) 359-7383
steven.footitt@boun.edu.tr
Steven Footitt'in web sayfası

Adjunct Faculty



Erşen KAVAK

Ilintili Faculty

• Biyoenformatik

Jonathan M. SCHOLEY

Ilintili Faculty

• Motor proteins in Mitosis and Ciliogenesis




jmscholey@ucdavis.edu
Jonathan Scholey'in web sayfası